Dermika

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE W TROSCE O PRZYSZŁOŚĆ SKÓRY

Dermika to marka, która u podstaw swojej działalności obrała za cel stworzenie gamy nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie kosmetyków, które pozwolą kobietom wyrażać swoje naturalne piękno każdego dnia.

DERMIKA WYZWALA TWOJE PIĘKNO

Na bieżąco śledzimy potrzeby i pragnienia współczesnych kobiet. Wiemy, że teraz ich wizerunek musi być odzwierciedleniem wewnętrznej siły, mądrości i niezależności. Dlatego właśnie opracowując technologie naszych kosmetyków sięgamy po najnowsze badania i rozwiązania technologiczne łącząc je ze sprawdzonymi recepturami.

 

KOSMETYKI PROFESJONALNE I GABINETY KOSMETYCZNE

Marka Dermika dba również o kompleksową pielęgnację kosmetykami tworzonymi specjalnie na potrzeby profesjonalnych zabiegów gabinetowych oraz siecią autoryzowanych salonów, wyróżniających się profesjonalizmem, atmosferą i bogatą ofertą zabiegów.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby każda z naszych klientek poczuła się piękna, zadbana i spełniona.

Marka Dermika to ponad 100 kosmetyków rynkowych dostępnych w sieci drogerii Rossman, SuperPharm, Natura, Hebe oraz w wyselekcjonowanych drogeriach i perfumeriach.

Oferta dotyczy również specjalistycznych preparatów profesjonalnych Dermika Salon&SPA dostępnych w salonach kosmetycznych.

Odwiedź naszą stronę:

www.dermika.pl

Polub nasz fanpage – Dermika

facebook

Polub nasz fanpage – Dermika Salon&SPA

facebook